0530 258 8101

Mobil Uygulama / Mobile Application

img

Mobil Uygulama

Günde milyonlarca kişinin kullandığı Play Store ve App Store platformunda yer alarak Müşteri kitlenizi rahatça genişletin ve Müşterilerinize daha yakın olun
  • Mobil Uygulama ile ister oyun ister işletmenizi tanıtan bir uygulama hizmeti verebilirsiniz, anlık bildirimler ile müşterileriniz bildirimlerinizi anlık olarak görür ve daha fazla etkileşim sağlarsınız;
  • Reklamlar ve anlık ödemeler ile kazanmaya başlayın Mobil oyunlarda veya işletme uygulamalarında her türden reklamlar mevcuttur AdMob ile kazancınıza kazanç katabilirsiniz.
Mobil Oyunlar
Mobil Oyunlar
İnsanların vazgeçilmezi ve vakit geçirmek amacıyla birebir olan mobil oyunlar Play Store ve App store da milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta sizde bir mobil oyun satın alarak kazancınıza kazanç katabilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.
İşiniz için Mobil Uygulama
İşiniz için Mobil Uygulama
Ürün veya hizmetinizi tanıtmak için mobil uygulamalar web sitenizden daha çok etkileşim alacaktır, ister anlık bildirimler ister anlık ödemeler sayesinde inovasyon oranınız artacaktır.
Sosyal Uygulamalar
Sosyal Uygulamalar
Her insan mutlaka bir Sosyal Medya uygulaması kullanmakta ve bu uygulamlar Mobil oyunlardan %60 daha fazla kullanılmakta sizinde bir projeniz varsa bize ulaşın birlikte hayata geçirelim.
Para Kazanma (AdMob)
Para Kazanma (AdMob)
Mobil uygulamanızdan Web sitenizde oldğu gibi para kazanabilirsiniz , Google ın sunmuş olduğu AdMob platformu sayesinde kazancınıza kazanç katabilir , ek gelir sağlayabilirsiniz.
620
Mutlu Müşteri
213
Tamamlanmış Proje
648
Proje fikri
1198
Teşekkür mesajı

Mobil Uygulama önemi

1 Milyarı aşkın kullanıcısı olan Play Store ve App store platformlarında kolayca yer alırsınız , Müşterilerinize anlık olarak ulaşabilirsiniz
img