0530 258 8101

Eklentiler

Eklentiler

Eklentiler ile web sitenizden rahatlıkla verim alabilir , Google ve diğer platformların sunmuş olduğu hizmetler ile ek gelir sağlayabilirsiniz

Bir çok işletme web sitelerine ve uygulamalarına bir çok eklenti ile verim almaya devam ediyor sizde DGRAFİK ile internette gücünüzü ve kazancınızı artırın.

Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics ile web sitenizdeki gezinme,tıklama,bekleme ve hangi içeriğe nekadar erişilmiş gibi verileri öğrenebilir ve bu verilere göre adsense ve seo alt yapınızı akıllıca düzenleyebilirsiniz.

Google AdSense

Google AdSense

Dünyanın en büyük TBM (Tıklama Başına Maliyet) Katkı sağlayıcısı olan Google AdSense Google şirketinin geliştirmiş olduğu bir platformdur.

Web sitenize Google AdSense sayesinde reklamlar ekleyerek Tıklama ve Görüntüleme başına yüksek gelirler elde edebilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

Google AdMob hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Search Console

Google Search Console isminden de anlaşılacağı gibi google ın sizler için web sitenizin seo oranını ve google sıralamasını yükseltmek için geliştirdiği bir platformdur.

Search Console kullanmak için ;

  • Google Search Console hesabı oluşturun
  • Web sitenizin site haritasını oluşturarak Console hesabınıza yükleyin;
  • Web sitenizdeki mobil uyumluluğa dikkat ederek anahtar kelime ve açıklama larınızı düzeltin en kısa zamanda sıralama ya düşecektir..
img